Бруківка – Часті запитання про бруківку і відповіді на них (FAQ)

Відповіді на поширені запитання про бруківку, укладання тротуарної плитки, доглядом за бруківкою, а також про роботу ТОВ “Озон”.

Для захисту і очищення бруківки застосовуйте спеціальні засоби. Наприклад: Ozon Protect® – гiдрофобiзатор проникаючої дiї, розроблений для захисту брукiвки та iнших бетонних елементiв мощення вiд вологи, шкiдливого впливу навколишнього середовища, УФ-випромiнювання, появи висолiв.

Рекомендуємо використовувати сухий білий промитий пісок (без цементних та інших домішок) фракції 0-2 мм. Крупнозернистий пісок може застрягати і нерівномірно заповнювати шви, а наявність домішок (наприклад, глини) — викликати появу плям на поверхні бруківки.

Для кожного виду бруківки існує своя конфігурація укладання. З прикладами можна ознайомитись на сторінці конкретної бруківки або проглянути Схеми укладання. Можливі варіанти, коли в дизайні поєднуються різні види продукції.

Для кожного виду виробів доступний певний набір кольорів, який залежить від особливостей забарвлення верхнього шару: основна поверхня, поверхня колор-мікс, мита поверхня. Ознайомтесь з кольоровою гамою бруківки «Озон» або прикладами замощення реальних об’єктів.

Вибір товщини бруківки здійснюється залежно від призначення замощуваної ділянки: пішохідний рух, рух легкового транспорту, рух вантажного транспорту. Опис товщин читайте тут.