Бруківка у Львові – виготовлення та продаж тротуарної плитки

Виробництво та продаж бруківки у Львові! Пропонуємо не лише львівську бруківку, тротуарну плитку, газонні поребрики, бордюри, а й великий вибір малих архітектурних елементів для використання в будівництві.

Львівська бруківка – це дещо більше, ніж звичайне дорожнє покриття. Бруківка Львова – це візитна картка міста, частина древньої історії, яка надає йому особливого шарму та романтичної атмосфери. Призначення бруківки просте – зробити дороги твердими, прохідними у будь-яку погоду.

Бруківка у Львові та Західній Україні

Для облаштування терас, тротуарів, пішохідних і велосипедних доріжок, алей у Львові можна використовувати бруківку товщиною 45 мм.
Вона підходить і для під’їздів до гаражів у приватних садибах.

Далі: Бруківка у Львові та Західній Україні

Укладання тротуарної плитки, бруківки

Укладання тротуарної плитки повинно здійснюватися згідно з проектом, у якому має бути зазначено конфігурацію, колір та висоту бетонних елементів, а також товщину основи.

Детальніше: Укладання тротуарної плитки, бруківки

Технологія виготовлення бруківки

Вібролиття і вібропресування – технології виготовлення бруківки, які зараз в Україні застосовують для виробництва тротуарної плитки.

Детальніше: Технологія виготовлення бруківки

Таке покриття було особливістю ще давньоримської культури, коли при освоєнні нових територій першочергова увага приділялась створенню мощених доріг, водопостачання та каналізації.

давньоримська бруківка

Протягом історії для мощення застосовувалась бруківка з різних матеріалів: каменю, кісток, дерева, цегли (клінкеру), бетону… Найбільш популярною, зокрема у Києві, колись була гранітна бруківка, матеріал для якої завозили зі Швеції. А у Львові були найкращі каменоломні на території Західної України, що дозволило місту прославитись у 17-му столітті упорядкованістю своїх вулиць, хоча площа Ринок була замощена бруківкою ще у 15-столітті.

Львів площа Ринок

Але не завжди для виробництва бруківки було можливим використовувати каміння. Для нього знайшли замінник – тротуарну плитку зі штучних матеріалів. Започаткували таку технологію у Голландії в 19-столітті. Львівська тротуарна плитка, яку на сьогоднішній час пропонує ТОВ “Озон”, відзначається довговічністю, стійкістю та хорошим естетичним виглядом.

Спочатку технологія виготовлення тротуарної плитки обмежувалась вібролиттям, коли бетонну суміш розфасовували у форми, трамбували вібруванням і витримували при температурі 38 градусів. Тепер переважно застосовують технологію вібропресування, коли бетонну суміш трамбують вібруючим пресом.

цех з виробництва бруківки

На нашому сайті запрошуємо вас подивитись на ціни львівської бруківки, а також звернутись до наших представників у Львові та інших містах Західної України.